Zaznacz stronę

Znajdź Klub w swoim mieście

BIAŁYSTOK
Lider: Barbara Tarnacka (kontakt: 791034281, barbara.tarnacka@gmail.com)
Data i godzina: 6.09, 13.09, 20.09, 27.09 godz. 18:00
Miejsce: Camera Cafe, Lipowa 14/11 Białystok
Facebook
Strona internetowa

BIELSKO-BIAŁA
Lider: Andrzej Fender (kontakt: 727929555, feniks.cashflow@gmail.com)
Data i godzina: 19.04 (spotkania co 2 tygodnie) godz. 18:00
Miejsce spotkania: ul. Lompy 13

BYDGOSZCZ
Lider: Jakub Tomczak (kontakt: 791925003, jakubtomczak@live.com)
Data i godzina: każdy wtorek godz. 18:00
Miejsce: Cafe Kino, sala wykładowa
Facebook

GDAŃSK
Lider: Magdalena Kołucka (kontakt: 660706119, magda.kolucka@gmail.com)
Data i godzina spotkania: każdy poniedziałek o 18:00
Miejsce spotkania: Olivia Business Centre, al. Grunwaldzka 472 bud. A I piętro
Facebook

GLIWICE
Lider: Paweł Gemra (kontakt: 727999990, pawelgemra@gmail.com)
Data i godzina: środy
Miejsce: ul. Zwycięstwa 10, Gliwice

KATOWICE
Lider: Mariola Hrapek – Walczak (kontakt: 884905272, orimar.biuro@gmail.com)
Data spotkania: każdy czwartek
Godzina spotkania: 18:00
Miejsce spotkania: ul. Teatralna 8, Katowice

KATOWICE
Lider: Mariusz Kamiński (kontakt: 727907155/727905645, kaminski.cdsi@gmail.com)
Data spotkania: 12.04, 26.04 (co 2 tygodnie) 17:30
Miejsce spotkania: GWSH ul. Harcerzy Września 1939 3 Budynek A, Katowice
Facebook

KRAKÓW
Lider: Robert Rojek (kontakt: 533033068, robert.rojek@klubeurocash.edu.pl)
Dzień Otwarty Kraków 6.09, 13.09, 20.09, 27.09 z gościem Specjalnym
Data i godz spotkań: każda środa o 18:00
Miejsce spotkania: ul. Gertrudy 29 Royal Art. Café w hotelu Royal
Facebook

LUBLIN
Lider: Paweł Wójcik/Jarosław Zając (kontakt: 727922448, wojcik.p1990@gmail.com)
Data i godz: czwartki 17:30-21:30
Miejsce: Hotel Restauracja Locomotiva Lublin
Facebook

POZNAŃ
Lider: Mariusz Henyk (kontakt: 510946313, mariuszhenyk@gmail.com)
Data i godzina spotkania: czwartek godz. 17:30
Miejsce spotkania: Restauracji Dom Pięciu Smaków ul. Taczaka 23
Facebook

PRZEMYŚL
Lider: Wawrzyniec Śledziński (kontakt: 508939664, wawrzeksledzinski@gmail.com)
Data spotkania: środa
Godzina spotkania: 18:00
Facebook

RUDA ŚLĄSKA
Lider: Grażyna Maroń (kontakt: 605827135, grazyna.maron@klubeurocash.edu.pl)
Data spotkania: 16.08, 30.08 godz. 17:30
Miejsce spotkania: Śląski Inkubator Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej
Facebook

RYBNIK
Lider: Adam Kania (kontakt: 609786984, adam.kania@oaza.pl)
Data i godzina: 20.04 co 2 tygodnie, 18:00
Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna ul. J.Szafranka 7
Facebook

RZESZÓW
Lider: Sławomir Kostka (kontakt: 787055211, slawek.kostka@o2.pl)
Data spotkania: środa
Godzina spotkania: 18:00
Miejsce spotkania: estrada Cafe, Rynek 26
Facebook

STALOWA WOLA
Lider: Wawrzyniec Śledziński (kontakt: 508939664, wawrzeksledzinski@gmail.com)
Data spotkania: wtorek
Godzina spotkania: 18:00
Facebook

TARNOWSKIE GÓRY
Lider: Robert Karst (kontakt: 605447280, rkarst@delaval.slask.pl)
Data i godz: każdy poniedziałek 17:30
Miejsce spotkania: Pab Domówka ul.Ks.Lewka 9
Facebook

Masz jakieś pytania lub chcesz założyć Klub w swoim mieście napisz do nas kontakt@eurocash.edu.pl

Zajrzyj do naszego kalendarza www.kalendarz.graomilion.pl

Pin It on Pinterest