Zaznacz stronę

Moja historia to nieustanne zadawania sobie pytania: JAK i DLACZEGO?

Zacznę od początku…..:)

W ciągu ostatnich miesięcy, a dokładniej od pażdziernika zeszłego roku, postanowiłem zdecydowanie, świadomie i konsekwentnie zmienić swoje dotychczasowe życie.

Jednym z decydujących kroków, który podjąłem, to świadome założenie klubu Euro Cash w Łodzi, by dokonać zmian mentalnych, przewartościować swoje życie, a przede wszystkim być szczęśliwym, wolnym finansowo, robić to co chcę, z kim chcę oraz gdzie chcę:))))

Jednym słowem: ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ!!!

Moja przygoda z rozwojem osobistym, poznawaniem swojego JA oraz spełnieniem moich marzeń wiąże sie z ciągłym i ciężkim treningiem nad sobą.

Jednak przemiana ta mogła nastąpić dzięki wsparciu wszystkich osób, które mnie mobilizują, wspierają oraz nakierowują w dążeniu do wytyczonego celu.

W zeszły wtorek po rozmowie z mechanikiem, doszedłem do wniosku, że czas najwyższy pozbyć się 18-letniego Opla. Jednak nie miałem wystarczającej ilości gotówki, by kupić nowe auto,które spełniłoby moje oczekiwania.

W mojej głowie zrodziła się myśl, aby sprzedać stare auto i kupić nowe bez środków finansowych, zgodnie z regułą „Bogatego ojca”:  twórz biznesy tak, by zacząć zarabiać bez niepotrzebnego wydawania pieniędzy 🙂

Dwie nieprzespane noce, poszukiwania w internecie oraz ciągła myśl o nowym samochodzie spowodowały, że zrealizowałem CEL, który sobie wytyczyłem!!!

W przeciągu jednego dnia sprzedałem stare auto, znalazłem bank, który sfinansuje zakup nowego samochodu oraz znalazłem firmę, od której kupiłem wymarzone auto.

Następnie ta sama firma odkupiła powierzchnię reklamową na moim aucie, spłacając prawie całą miesięczną ratę kredytu. Mnie natomiast pozostało tylko dopłacić różnicę w kwocie 15 zł miesięcznie oraz cieszyć się z użytkowania 3-letniego samochodu :)))

Hmmmm …..można-można,ponieważ MAM UMYSŁ MILIONERA:)

To czego dokonałem uświadamia mi, że w taki sposób mogę działać również w innych dziedzinach życia i wykorzystywać do budowania biznesu.

Chciałbym z tego miejsca podziękować mojej grupie Euro Cash, która dąży nieustannie do tego, by rozwój osobisty, wytyczone cele, doświadczenie i praca nad sobą były wypadkową:

-osób z którymi przebywamy

-książek które przeczytamy

-zmian myślenia i zachowań, które wdrażamy dzięki Euro Cash:)))))

Przykład?……….bardzo proszę!!!

Po wnikliwej i dogłębnej analizie książki R.Kiyosaki – „Inwestycyjny poradnik bogatego ojca”….stwierdzam,że:

-nie ma w życiu ograniczeń:)

-wielkie pieniądze nie są potrzebne do budowania biznesu

-można a nawet trzeba wręcz budować wszelkie biznesy, które będą generowały przychód pasywny z minimalnym lub zerowym nakładem środków finansowych:)

Mam nadzieję, że moja historia zainspiruje innych do działania i ułatwi ludziom życie:)

Pozdrawiam  do zobaczenia wkrótce, lider klubu Euro Cash Łódz

Pin It on Pinterest