„Nie spotkałem w swoim życiu nikogo, kto osiągnął sukces w biznesie, stosując się do akademickich teorii, co prawda wyglądają one dobrze na papierze, ale nie mają dużego związku z rzeczywistością“

~ Bartosz Wilczek (inspiracja: Brian Tracy)

Akcelerator jest unikatowym szkoleniem, które wykorzystuje wiele nowoczesnych technik edukacyjnej pracy, zapewniając bardzo wysoką skuteczność przyswajanej wiedzy. Szkolenie to powstało w oparciu o potrzeby przedsiębiorców i problemy polskiego rynku szkoleniowego – gdzie zbyt duża ilość firm prowadzi szkolenia, które są po prostu stratą czasu.

Jako przedsiębiorcy wiemy, że czas zawsze gra na naszą niekorzyść, że to jedna z niewielu rzeczy, której nie da się kupić. Dlatego cenimy go ponad wszystko i pracowaliśmy przez 4 lata nad tym, aby znaleźć metody przekazywania wiedzy, które pozwolą na jego bardzo efektywne wykorzystanie przy jednoczesnej wysokiej skuteczności przekazywania wiedzy. Z tego powodu też, ATB odbywa się w grupie nie większej niż 15 osób, a nasze warsztaty prowadzą tylko osoby będące doświadczonymi przedsiębiorcami, które swoje dochody czerpią z własnych biznesów.

PROWADZĄCY:

Bartosz Wilczek to przedsiębiorca, założyciel kilku własnych firm (w tym 2 z prywatnymi inwestorami), m.in.: pogotowia komputerowego, interaktywnej agencji reklamowej, punktu usług pocztowych, firmy wydawniczej, szkoleniowej oraz platformy internetowej dla programistów z całego świata. Bartosz jest najbardziej znany jako twórca edukacyjno rozrywkowej gry planszowej dla dorosłych EURO-CASH, która poprzez kształtowanie inteligencji emocjonalnej uczy czym jest przedsiębiorczość i w jaki sposób można pomnażać swój majątek w nieskończoność dokonując różnych transakcji. Swój pierwszy milion zdobył jeszcze przed 30-tką, dziś jest Prezesem Zarządu i głównym udziałowcem w Spółce Comanagement Sp. z o.o., Członkiem Zarządu i udziałowcem Enteye Sp. z o.o. oraz twórcą jednej z najszybciej rozwijających się marek szkoleniowych w Polsce: EUROCASH – Edukacja Finansowa.

Podczas ATB będzie możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie działań w firmie, sprawią one, że zacznie prosperować jeszce lepiej niż dotychczas, przynosząc więcej zysków i zadowolenia, zarówno Tobie jak i Twoim pracownikom i współpracownikom.

Czy ATB jest dla Ciebie?

Mierzalny efekt przyswojonej wiedzy – to cała idea wszystkich naszych szkoleń i warsztatów. Wiedza, którą przekazujemy, jeśli zastosowana, w ciągu 9 miesięcy po udziale w ATB przyniesie ci:

1. Obroty wyższe o 30%
2. Zyski większe o 20%
3. Większą równowagę w życiu, szczególnie w relacji praca-dom.
4. Podwyższony poziom zadowolenia Twoich pracowników, wyższe morale.
5. Więcej wolnego czasu do wykorzystania na planowanie, układanie strategii, opracowywanie nowych produktów czy usług, poprawę atmosfery w firmie, stopniową reorganizację czy po prostu spędzenie większej ilości czasu z rodziną.

ATB to jednodniowy, 11 godzinny warsztat, podczas którego nauczysz się praktycznych strategii, gotowych do użycia w Twojej firmie od zaraz:

– System tworzenia i płynnego rozwoju firmy od mikro, przez małą, średnią i dużą, aż do korporacji.
– Realna przewaga małej firmy nad korporacjami.
– Zasady funkcjonowania rynku – co wiedzą korporacje, czego nie wiedzą przedsiębiorcy.
– Kanały dystrybucji – bez marketingowego bełkotu.
– Dlaczego ludzie kupują i czemu mieliby u Ciebie?
– Klient na całe życie, czyli tajemnica satysfakcji na poziomie dotąd nieznanym.
– Mistrzostwo drugiego planu, czyli marketing w XXIw.
– Nowa psychologia sprzedaży – czyli nikt nie lubi jak mu się coś sprzedaje.
– System zarządzania pieniędzmi w firmie i reinwestycja środków. Rozwiązywanie problemów z zatorami płatniczymi, przedłużanie życia firmy.
– Zysk 300, 500 czy kilka tysięcy % jest możliwy.
– 3 poziomy odpowiedzialności na wolnym rynku ograniczające ryzyko.
– Prawda o efektywności naszych pracowników i sposoby na jej podwojenie.
– Dream Team każdego przedsiębiorcy.

Biorąc udział w ATB otrzymujesz:

1. Unikatową praktyczną wiedzę o gwrantowanej skuteczności rezultatów.
2. Limitowany egzemplarz gry EUROCASH z autografami twórców.
3. Certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów.
4. Złotą kartę EUROCASH uprawniającą do 50% rabatu na udział w kolejnym szkoleniu organizowanym przez EUROCASH.
5. Pełną obsługę cateringową: przerwy kawowe, obiad, kolację.
6. Notatnik oraz długopis.

Ponad to wszystkie nasze warsztaty i szkolenia są objęte 100% gwarancją satysfakcji albo zwrot pieniędzy, co znaczy, że jeśli po zakończeniu naszych warsztatów stwierdzisz i okaże się, że niczego się nie nauczyłeś, że była to dla ciebie strata czasu – oddamy ci wszystkie pieniądze.

Inwestycja związana z uczestnictwem w warsztatach ATB:

Cena: 1197,00zł z VAT

Oferta specjalna dla uczestników projektu finanse dla równowagi (do 25.07.2014r):

Cena: 497,00zł z VAT

WSZYSTKIE MIEJSCA ZOSTAŁY JUŻ WYPRZEDANE.

REZERWACJE ZAKOŃCZONE