Zaznacz stronę

Witajcie! Jak widzicie za oknami wiosna w pełni. Kwitną kwiaty i drzewa, ptaki ćwierkają. Jak zwykle wiele się dzieje nie tylko w przyrodzie, ale u Nas również! Zerknijcie na mapę i sprawdźcie gdzie, kiedy i co w trawie piszczy! To co, jedziecie z nami?

6 maj KatowiceCareer Voyage – Projekt ma na celu wyłonienie najlepszych, najbardziej zmotywowanych, pełnych pasji studentów i absolwentów, którzy będą mieli szanse odbyć staże w renomowanych, śląskich firmach. Na wydarzeniu będzie obecny nasz prelegent. Szczegóły wydarzenia na stronie http://karieranastart.pl/gra/.

8 maj Kraków-  Grzesiak w Krakowie – Nasz partner organizuje znakomita konferencję dotyczącą Presonal Brandingu. Światowej klasy trener Mateusz Grzesiak pomoże Ci zdobyć techniki niezbędne do zbudowania „marki osobistej” a co za tym idzie osiągnąć sukces. Dowiedz się więcej na stronie http://grzesiakwkrakowie.pl/.

8 maj Katowice –  Klub MyKobieTy –  Wyjątkowy cykl spotkań networkingowych dla przedsiębiorczych kobiet. Jeśli jesteś osobą energiczną, pełną pasji oraz chcesz poznać osoby, którym tak samo jak Tobie zależy na rozwoju własnej kariery przyjdź na wydarzenie „La Donna e mobille- czyli jak zostać najlepszą wersją siebie”. Jedną z prelegentek będzie Magdalena Balcerzak. Szczegóły znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/klubMyKobieTY.

9 maj Pszczyna Finanse dla Równowagi – Już za pięć dni odbędą się warsztaty, które umożliwiają zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu finansów. Warto się zastanowić jak będą one wyglądać w perspektywie czasu i czy dziś Twoje pieniądze są dla Ciebie aktywami czy pasywami. Na te i inne pytania odpowie Paweł Plinta. Więcej szczegółów możecie znaleźć na stronie https://www.facebook.com/finansedlarownowagi?fref=ts.

9 maj WarszawaLive Trading Day – Jeśli jesteś inwestorem i już miałeś okazje inwestować w akcje, kontrakty terminowe, Forex to właśnie na tym wydarzeniu możesz zobaczyć na żywo jak jak pracuje jeden z najlepszych traderów na świecie Birger Schäfermeier i dostaniesz jego autorskie metody, sprawdzone na prawdziwym rynku i jego własnym rachunku. Jeżeli jesteś zainteresowany zajrzyj na stronę http://livetradingday.pl/ po więcej informacji.

9 maj WarszawaMaraton Motywacji – Wyjątkowy człowiek, który organizuje wyjątkowe wydarzenie by wszyscy po jego zakończeniu mogli poczuć się dobrze ze samym sobą, a wszyscy wiemy jakie to bywa trudne oraz jak w pełni realizować swój potencjał. To co wyróżnia to wydarzenia z pośród innych to sam Jan Paweł Tomaszewski, który opiera się tylko i wyłącznie na praktyce dzięki czemu jesteśmy w stanie po takim maratonie podjąć kroki do zmiany swojego życia – zmiany na lepsze. Szczegóły znajdziecie na stronie naszego partnera http://maratonmotywacji.pl/

15 maj OpoleNetworking Day – Pierwsze takie wydarzenie w Opolu gdzie możesz wypromować siebie i swój biznes oraz nawiązać relacje z przedstawicielami świata biznesu. Nie wahaj się jeżeli chcesz zdobyć kompetencje, które pomogą Ci konkurować na obecnym rynku. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę naszego partnera już dziś! http://networkingday.pl/

20 maj Krakówspotkanie przedsiębiorców zrzeszonych w Małopolski Fundusz Ekonomii Społecznej  www.mfes.pl

22 maj Wrocławzajęcia dla pracowników Szkoły Inwestowania –  http://szkolainwestowania.pl/

23-24 maj Wrocław2 dni wrocławskiej przedsiębiorczości – Niezwykłe wydarzenie, na którym możemy spotkać praktyków przedsiębiorczości. Prelegenci opowiedzą między innymi jak nie wpaść w pułapkę wielu projektów czy jak chronić swoje pomysłu oraz skutecznie sprzedawać własne produkty. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/wroclaw/2-dni-wroclawskiej-przedsiebiorczosci-77007/?source=directory.

28 maj KrakówMistrz Wynajmu – Już w ostatnim tygodniu maja nasz partner organizuje rewelacyjne szkolenie, na którym mamy szansę dowiedzieć się między innymi jak remont mieszkania może podnieść wartość wynajmu, komu je wynająć i ile czasu potrzebujemy tak naprawdę potrzebujemy aby wyremontować mieszkanie. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://mistrzwynajmu.pl/.

Pin It on Pinterest