Zaznacz stronę

Od niedawna nawiązaliśmy współpracę z fotografem Rafałem Kapicą. Przed nami jeszcze wiele, ale chcemy przybliżyć wam jego postać.

Rafał od dziecka mógł podglądać jak jego tata amatorsko zajmuje się fotografią. Próbował go do tego zachęcić. Niestety nastąpiła długa przerwa, aż do momentu ,,ery cyfrówek”. Dostał pierwszy kompaktowy aparat i od razu wykorzystał do ponad setki ujęć. I tak pomału, aż pojawiła się pierwsza lustrzanka cyfrowa. I tak od zdjęcia do zdjęcia rodził się w nim pomysł założenia własnego biznesu.

Fotografia jest jego dodatkowym biznesem mocno opartym na pasji , jak sam mówi – uwielbia to robić. Miłe słowa klientów zawsze napędzają go do jeszcze lepszej pracy i do doskonalenia swojego warsztatu. Również nagrody i wyróżnienia które otrzymał za swoje prace fotograficzne. Na pytanie czy wiąże przyszłość z fotografią odpowiada, że bardzo chciałby : ,,Obecnie jeszcze jestem na etapie kształtowania swojego stylu, który będzie moim znakiem rozpoznawczym” .

ec4n
Prywatnie poza pasją robienia zdjęć uwielbia turystykę górską. Od roku towarzyszy mu przy wyprawach jego syn Piotrek. Oboje kochają jednodniowe wypady w góry. Jak na razie są to Beskidy. Czy coś jeszcze? Przyznaje, że jazda na rolkach także daje wiele satysfakcji. Na końcu dodaje, że lubi jeszcze matematykę.

Nasza współpraca zaczęła się dzięki facebookowi. Jednak z samym twórcą gry – Bartoszem Wilczkiem znał się już wcześniej. Po wielu latach od słowa do słowa nawiązali dialog i padła propozycja zrobienia reportażu z Gali we Wrocławiu. Samą Galę Rafał ocenia bardzo dobrze.

Mimo, że wykonywał swoją pracę dowiedział się przy okazji o budowie i rozwoju swojego biznesu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www Rafała oraz jego fanpage’a na facebook’u:

FANPAGE

STRONA INTERNETOWA

 

 

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest