Zaznacz stronę

Kolejna Gala Inauguracyjna gry EUROCASH już za nami ! Tym razem gościliśmy Bielsko-Białą. Gala odbyła się w hotelu Qubus. Byli z nami wspaniali prelegenci, ponad 120 osób oraz niezapomniana atmosfera! Nie da się opisać jednym słowem wszystkiego co przeżyliśmy na tym wspaniałym wydarzeniu. Jedno jest pewne  – kto był doskonale przekonał się, że warto poświęcić czas, aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

ec61

Gala tradycyjnie poprowadzili Marcelina Ruszkowska oraz Robert Oskwarek. Oboje są odnoszącymi sukcesy liderami w biznesie, Marcelina w marketingu sieciowym, Robert całym sercem poświęca się wystąpieniom publicznym oraz zagadnieniom inwestycyjnym. Jest trenerem, wizjonerem, twórcą i przedsiębiorcą.

Podczas wydarzenia wystąpili sami praktycy biznesu, prawdziwi milionerzy.

I tak mogliśmy posłuchać m.in. Pawła Plintę – doświadczonego i odnoszącego wiele sukcesów specjalistę od produktów inwestycyjnych, planowania i relokacji środków finansowych. Codziennie pracuje nad portfolio swoich klientów o wartości 20 milionów zł.

Nie zabrakło wśród naszych prelegentów, także Doroty Mastalskiej. Jak wiele osób o niej mówi – jest optymistyczną góralką. Pomysłodawczyni projektów takich jak : Arena Biznesu, Arena Mówców i Kalendarza Sukcesu. Przepełniona pasją organizowania, łączenia ludzi i tworzenia innowacyjnych narzędzi promocji dla przedsiębiorców. Wyznaje zasadę Henrego Forda: ,,Jeśli twierdzisz, że potrafisz – to masz rację. Jeśli twierdzisz, że nie potrafisz – też masz rację.”

Na naszej scenie pojawił się także Grzegorz Ciupek. Właściciel i prezes zarządu sieci sklepów internetowych, współwłaściciel Grupy SERVAQ, zainspirowany takimi grami jak Cashflow czy Euro Cash postanowił inwestować, zakładać biznesy w prawdziwym życiu po to, aby pokazywać ludziom drogę do wolności finansowej.

ec36
Naszym prelegentem został również Adrian Koczy – założyciel 6 firm, właściciel 30 nieruchomości inwestycyjnych. Autor książki „Bóg biznes Bogactwo”, wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu ASBIRO.

Kolejnym mówcą na naszej gali był nie kto inny, a Jakub B. Bączek. Autor bestsellera „Zarobić milion, idąc pod prąd”. Inwestor, przedsiębiorca, twórca firmy Stageman europejskiego lidera animacji czasu wolnego wycenianej dziś na kilka milionów złotych. Napisał 11 książek oraz kilkadziesiąt tekstów naukowych i publicystycznych. Jego pasje to pomaganie innym, siatkówka i buddyzm.Jak sam uważa ,,czasami mówię ludziom to, czego nie chcą usłyszeć lub czego się boją. Często wyprowadzam z komfortu i prowokuję do ciężkiej pracy”.

Nie zabrakło oczywiście nowości przedstawionych na samej gali . Marcelina Ruszkowska – nasz dyrektor do spraw PR i marketingu przedstawiła plany na 25 października 2014 r. Mianowicie w ten dzień odbędzie się ,,Show me, don’t tell me” . Jak mówi ,, to jedyny w swoim rodzaju Event, na którym otrzymasz bardzo cenną wiedzę od samych praktyków. Każdy z naszych wyjątkowych prelegentów odniósł sukces w biznesie i chcę się nim z Tobą podzielić. Wiedza, którą od nas wyniesiesz pomoże Ci ruszyć Twój biznes i zacząć zwiększać dochody. Poznasz wartościowe osoby, z których warto brać przykład.Jeśli brakuję Ci motywacji, inspiracji, nie potrafisz ruszyć dalej, bądź czujesz wypalenie w tym co robisz serdecznie Cię zapraszamy! „.

ec19
Oczywiście nie zabrakło naszych twórców gry – Bartosza Wilczka i Magdaleny Balcerzak . Jak doskonale wiemy na co dzień oboje od lat zajmują się prowadzeniem własnych biznesów z ogromnym sukcesem. Bartosz zdobył już swój pierwszy milion, dlatego razem z Magdą stworzyli właśnie grę, która pokazuje jak go zdobyć w prawdziwym życiu. Magda jest samodzielną businesswoman o niezwykłej pasji i ponadprzeciętnych osiągnięciach w marketingu sieciowym oraz tradycyjnym biznesie.

Chcesz na być z nami na kolejnej Gali ? Nic prostszego ! Najbliższa Gala Inauguracyjna gry EUROCASH odbędzie się 25.09.2014r. w Warszawie ! Dowiedz się więcej KLIK

Gwarantujemy dawkę wiedzy, emocji oraz niezapomniany wieczór ze wspaniałymi ludźmi .

Pin It on Pinterest