2014-11-09 17.59.28

II Ogólnopolski Zjazd Liderów EURO CASH za nami! Bardzo dobra atmosfera, duża dawka wiedzy oraz wspaniali ludzie – to krótki opis tego co miało miejsce w ubiegły weekend (8-9.11.2014r.).

Tym razem wylądowaliśmy w Otrębusach w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Mazowsze. W grupie 50 osób spędziliśmy razem dwa dni. Dobre warunki oraz przyjazna atmosfera wspierały nas przez cały weekend. W pierwszy dzień wszyscy mieliśmy okazję poznać nasz zespół, który tworzą: Bartosz Wilczek, Magdalena Balcerzak, Paweł Plinta, Andrzej Knotek, Justyna Liber, Marcin Kądziołka oraz Natalia Suchan.

Swoje cenne wskazówki i wiedzę jako pierwsza przekazała nam Justyna Liber. ,,Im bardzie zaczynasz stawać się sobą, im bardziej poznajesz siebie, swoje predyspozycje swoje talenty, tym bardziej zbliżasz się do SEDNA swojego życia i wszystko zaczyna się układać.I nawet jeśli musisz swoje życie ułożyć od początku, to i tak jest dobrze, bo zaczniesz w końcu cieszyć się życiem.” – To jedna z jej wielu rad, które udzieliła. Wszyscy byli zachwyceni jej energią oraz zamiłowaniem do tego co robi. Wręcz możemy powiedzieć, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie co udowodniła podczas zjazdu.

Przed nami pojawił się także Andrzej Knotek. ,,Gdybyś wiedział, że to czego się podejmiesz, uda się i zrobisz to, co by to było? Co byś zrobił, zrealizował, zmienił? Odważ się! Znajdź ludzi, którzy nie mają pojęcia, że nie ma czegoś takiego jak „nie da się tego zrobić”. Dał nam przesłanie do działania oraz opowiedział cenne wskazówki o złocie.

Nie mogło oczywiście zabraknąć Bartosza Wilczka i Magdaleny Balcerzak. Oboje przekazali całą swoją wiedzę na temat klubów EURO CASH w całej Polsce. Powiedzieli nam jak można się tego podjąć i do czego to prowadzi. Ich misją jest szerzenie edukacji finansowej. Pasjonaci, którzy uwielbiają to co robią. W bardzo dobry sposób przekazują za każdym razem swoje cenne rady, które zebrali na podstawie swojego doświadczenia w życiu. Pełni ciepła i energii z każdym dniem udowodniają nam, że wolność finansowa i spełnienie marzeń jest możliwe!

Wieczorem mieliśmy okazję wszyscy zagrać w EURO CASH. Zasady i regulamin gry przybliżył wszystkim Paweł Plinta. Mogliśmy wypróbować swoje możliwości, ponieważ niektórzy grali po raz pierwszy a niektórzy mają za sobą już wiele rozgrywek.

Drugiego dnia mieliśmy zaszczyt gościć dr Andrzeja Fesnaka. Przybliżając jego postać jest to : autor książek,  master trener, moderator, speaker, pracownik akademicki, autor wielu edukacyjnych projektów finansowych oraz programów szkoleniowych. Swoje szkolenie poprowadził angażując wszystkie osoby z sali. Dowiedzieliśmy się m.in. Jak obniżyć koszty życia oraz jak obniżyć koszty nabywania nieruchomości.

Niedziela zakończyła się na podsumowaniu, wyciąganiu wniosków oraz opowiadaniu o powstałych już klubach EUROCASH. Całość można podsumować jako bardzo udany weekend. Wierzymy, że każdy wyjechał stamtąd z nabyty

2014-11-08 20.38.40
m doświadczeniem, nowymi umiejętnościami, poszerzoną wiedzą oraz dawką energii.