Zaznacz stronę

Bywasz czasami na tradycyjnych konferencjach? Na takich typowych konferencjach są przeważnie świetni mówcy, dobry catering, mnóstwo uczestników ale…
Nie ma tego co w biznesie najważniejsze – możliwości poznania osobiście swego potencjalnego klienta.
Dlatego postanowiliśmy zorganizować dla Ciebie Skrzydła Sukcesu czyli cykl konferencji networkingowych, na których poznasz osobiście większość uczestników spotkania.
Ludzi, którzy mogą stać się Twoimi klientami, partnerami w biznesie, przyjaciółmi czy nawet drugą połówką 🙂

Celem konferencji Skrzydeł Sukcesu jest przede wszystkim:

Edukacja – dlatego zapraszamy praktyków, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą z takich tematów, które mogą nam się przydać w życiu i w biznesie (np. zarządzanie czasem, coaching, inwestowanie w nieruchomości itp.).

Motywacja – dlatego zapraszamy Gwiazdy Polskiego Biznesu i prosimy ich, aby podzieliły się z nami swoją receptą na sukces oraz powiedziały nam co powinniśmy zrobić, aby dojść do ich poziomu w biznesie (gościliśmy ostatnio m.in.: Elżbietę Filipiak, Karolinę Witek, Jacka Legendziewicza, Barbarę i Jerzego Schmidt, Iwonę Majewską-Opiełkę, Daniela Kubacha i wielu innych).

Networking – dlatego zapraszamy na konferencje przedsiębiorców, którzy kierują swoją ofertę do osób przedsiębiorczych, aby mogli opowiedzieć nam o swoim biznesie, pokazać dlaczego warto z nimi współpracować i zaprezentować swoje produkty lub usługi. (Udział w networkingu bierze każda osoba, bez względu na to, czy prowadzi własny biznes, pracuje na etacie czy dopiero stawia pierwsze kroki zawodowe.)
Grupą docelową naszych konferencji są osoby otwarte, przedsiębiorcze i pozytywne. Osoby, które chcą się rozwijać, nawiązywać nowe kontakty z ludźmi i działać!

 

Naszą MISJĄ jest:

•    Wspieranie polskich przedsiębiorców i ułatwianie im rozwoju firmy dzięki zastosowaniu networkingu,
•    Promowanie rzetelnych, godnych zaufania firm poprzez tworzenie ogromnych międzynarodowych sieci kontaktów biznesowych, dzięki którym nasi Partnerzy mają więcej stałych, lojalnych klientów, są bardziej rozpoznawalni i zwiększają swoje zyski,
•    Uświadamianie i zachęcanie ludzi do „wzięcia sprawa w swoje ręce” (zamiast liczyć na pomoc państwa czy emeryturę z ZUS-u) i edukowanie się z takich tematów, które zapewnią nam spokojne, niezależne życie oraz osiągnięcie równowagi.

Naszą WIZJĄ jest:

•    Wypromowanie nowego zawodu w Polsce – swatki biznesowej (czyli osoby zawodowo zajmującej się łączeniem ludzi i firm) i sprawienie, aby większość firm miała swoją swatkę biznesową (tak jak dzisiaj ma swojego prawnika czy księgowego),
•    Bycie liderem spośród organizacji networkingowych działających w Polsce,
•    Rozwój naszego projektu w 36 krajach świata.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj: Skrzydła Sukcesu

Pin It on Pinterest