Zaznacz stronę

Zapraszamy na Fenomenalne Seminarium „Umysł Milionera” z grą EURO CASH gratis!

Weekend, który odmienia finansowe życie ludzi na całym świecie!

Poznaj szkolenie stworzone przez Harva Ekera – absolutny numer 1 na świecie w dziedzinie finansowych zmian, który od lat odmienia ludzkie losy. Zobacz praktyków, którzy przeszli prawdziwą drogę do bogactwa. Weź udział w największym w Europie show motywacyjno-rozwojowym.

Odmień Swoje finansowe życie raz na zawsze!

Zapraszamy na Fenomenalne Seminarium „Umysł Milionera”

Z ogromną dumą i zaszczytem prezentujemy seminarium, które zmieniło finanse ponad 1.500.000 ludzi na całym świecie. Poznaj uniwersalne zasady budowania majątku, które poznali uczestnicy z 4 kontynentów. Umysł Milionera to także wyjątkowe show i widowisko, w którym udział biorą całe rodziny.

Poznaj szkolenie stworzone przez Harva Ekera – absolutny numer 1 na świecie w dziedzinie finansowych zmian, który od lat odmienia ludzkie losy. Zobacz praktyków, którzy przeszli prawdziwą drogę do bogactwa. Weź udział w największym w Europie show motywacyjno-rozwojowym.

Powiedz mi – czy posiadasz wystarczająco dużo pieniędzy by żyć tak jak tego naprawdę pragniesz?

Odkryj fakty dlaczego niektórym budowanie majątku przychodzi z większą łatwością?

Jeśli chodzi o pieniądze i Twoje bezpieczeństwo finansowe, jedyną osobą, na jakiej możesz polegać jesteś TY SAM! Niestety, także sam siebie sabotujesz.Odkryj, czego musisz się nauczyć, aby przetrwać (lub rozwinąć skrzydła) i opanować wewnętrzną sztukę budowania majątku.Drogi Przyjacielu,Czy możemy mówić otwarcie? Bo ktoś to musi głośno powiedzieć: Dzisiejszy układ świata jest specyficzny. Bogaci mają coraz więcej a biedni coraz mniej. To prawda. Media krzyczą o kryzysie finansowym choć ten największy jeszcze nie nadszedł…Niestety, jeszcze nie uderzyliśmy w dno.Eksperci finansowi są zgodni – najgorsze przed nami.Nie chcę tu nadmiernie dramatyzować, ale wielu mądrych ludzi twierdzi, że dopiero padnie kolejny filar ekonomiczny. Nie wiem czy nastąpi to za dwa miesiące, za sześć, czy może za dwa lata. Bądź jednak pewien, że obecny spadek absolutnie się jeszcze nie zakończył. Kiedy uderzy druga fala, zmiecie o wiele więcej osób – o tyle więcej, że nasz obecny kryzys będzie się wydawał letnią mżawką w porównaniu z tym monsunem, jaki nadciąga.Następni w kolejce będą ci, którym się dziś wydaje, że są właściwie w bezpiecznej sytuacji. To ci, którzy śpią spokojnie, ponieważ mają przyzwoitą pracę, ponieważ ich biznes funkcjonuje, bo mają na koncie trochę pieniędzy.Jeśli jesteś jednym z nich, przygotuj się na brutalne przebudzenie.

Dlaczego zasady „gry finansowej” się zmieniły?

Mamy dziś nowy świat i nową gospodarkę. „Sprawdzone” metody prowadzenia biznesu i inwestowania, które dawały wyniki jeszcze dwa lata temu, przestają dziś działać.Jeśli chcesz odnieść sukces (czy wręcz przetrwać) w nowym świecie, potrzebujesz zestawu zupełnie nowych umiejętności i informacji.Musisz się ustawić w zupełnie nowej „pozycji”.Musisz zreorganizować swój sposób prowadzenia biznesu.Musisz zacząć inaczej zarządzać swoimi pieniędzmi.Jak w każdej sytuacji, jeśli wiesz CO i KIEDY robić, będziesz nie tylko „bezpieczny”… możesz z łatwością wystrzelić w górę.Jeśli masz wiedzę odpowiednią na dzisiaj, pojazd ekonomiczny odpowiedni na dzisiaj, właściwe strategie na dzisiaj i, co najważniejsze, odpowiednie nastawienie i charakter na dzisiaj, możesz wygrać – i to bardzo wiele!John David Rockefeller zbił fortunę w czasie Wielkiego Kryzysu.Dzisiejsze ikony finansów, takie jak Warren Buffet, kupują wszystko na potęgę. Motto Warrena brzmi prosto: „kiedy wszyscy są chciwi – sprzedawaj, kiedy się boją – kupuj”.Właśnie teraz, gdy całe mnóstwo ludzi „popłynęło” na nieruchomościach… inni stają się bogaci. Właśnie teraz, gdy większość przedsiębiorców cierpi… inni przeżywają boom. Właśnie teraz, gdy większość ludzi ma finansowe problemy… inni żyją sobie wygodnie i budują swój majątek.

Kim jest T. Harv Eker?

Witaj, nazywam się T. Harv Eker. Jestem autorem bestsellera „Secrets of the Millionaire Mind” i założycielem Peak Potentials, jednej z największych na świecie firm szkoleniowych uczących zasad sukcesu, producentem Intensywnego Kursu Umysł Milionera.

Harv Eker jest autorem bestsellerowej książki „Bogaty albo Biedny Po Prostu Różni Mentalnie”. Pozycja ta jest dostępna w wydawnictwie Studio Emka: KLIKNIJ TUTAJ. Zachęcamy do zapoznania się, będzie to świetne wprowadzenie do samego seminarium.

W trakcie 26 lat mojej kariery odkryłem, że aby odnieść sukces w obliczu przeciwności finansowych, potrzeba trzech elementów:
• Właściwej wiedzy we właściwym czasie.
• Właściwego pojazdu ekonomicznego we właściwym czasie.
• Właściwego ciebie… przez CAŁY czas. Pytanie brzmi: czy masz odpowiedniego „siebie”, na którym mógłbyś polegać?Niestety, w kwestii finansów większość ludzi nie ma. Brakuje im finansowej edukacji, wiedzy i umiejętności, by budować majątek. By osiągnąć sukces w dzisiejszej sytuacji ekonomicznej, musisz odkryć siebie na nowo.Musisz się nauczyć nowych strategii w obszarze biznesu, kariery zawodowej, finansów i nieruchomości – strategii, które tworzą majątek, albo przynajmniej finansową swobodę w dzisiejszym, nowym świecie. Ale to nie wszystko…

Dla każdego, kto do dnia 10 czerwca złoży zamówienie i kupi bilet na Umysł Milionera przez naszą stronę www, otrzyma specjalny rabat oraz grę EUROCASH w prezencie do każdego biletu GRATIS!

PROMOCJA RUSZA 28 MAJA O GODZ. 18:00

 

 

Kup bilet na czerwcowy umysł milionera i otrzymaj grę EUROCASH w prezencie!

Kup bilet na czerwcowy umysł milionera i otrzymaj grę EUROCASH w prezencie!

Pin It on Pinterest