Zaznacz stronę

Ludzie, którzy inwestując w różne rodzaje aktywów zyskali wolność finansową i dzisiaj nie muszą się martwić o pieniądze, skuteczne metody na finansowy sukces a to wszystko na Gali Inauguracyjnej EURO CASH w Katowicach !

Gala Inauguracyjna pierwszej całkowicie polskiej gry planszowej, która uczy jak stworzyć nieskończony dochód pieniężny i stać się wolnym finansowo odbyła się 5 czerwca 2014 r. odbyła się w hotelu Angelo w Katowicach. Zjawiło się ponad 140 osób !

Podczas Gali wystąpili ludzie, którzy mają na swoim koncie ogromne osiągnięcia związane z finansami. Przekazali nam swoją wiedzę na ten temat, wytłumaczyli dlaczego edukacja finansowa jest taka ważna w życiu każdego człowieka.

Na scenie pojawił się Adrian Koczy – założyciel 6 firm, właściciel 27 nieruchomości inwestycyjnych. Autor książki „Bóg biznes Bogactwo”, wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu ASBIRO.

Wystąpił także Marek Waberski – trener rozwoju osobistego, praktyk biznesu, mówca motywacyjny, skuteczny menedżer, autor licznych projektów edukacyjno-biznesowych, przedsiębiorca, inwestor- człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Kolejną z osób, która podzieliła się wiedzą był Krzysztof Pauch – motywator i zawodowy mówca, z wykształcenia historyk, terapeuta, hotelarz. W ciągu 5 lat zbudował dla firmy FM Group Polska strukturę liczącą 29tys. dystrybutorów w całym kraju. Założyciel fundacji „Młodzi dla Sukcesu”.

Swoje przemówienie wygłosił także Daniel Wilczek – wieloletni inwestor giełdowy, autor 5 książek i wielu autorskich szkoleń w których pokazuje świat finansów i inwestowania w prosty i przejrzysty sposób.

Dobrze nam już znana, pojawiła się dla nas Dorota Mastalska – mistrzyni networkingu w biznesie prowadzonego z sercem i góralską duszą.

Na końcu wystąpili twórcy gry EURO CASH – Magdalena Balcerzak oraz Bartosz Wilczek. Przedsiębiorcy, właściciele kilku własnych biznesów, specjalizują się w edukacji finansowej, budowaniu biznesu i sprzedaży.

Całą galę prowadził Robert Oskwarek oraz Marcelina Ruszkowska. Robert to ekspert w zakresie wystąpień publicznych, a Marcelina jest naszym Dyrektorem Marketingu i PR.

Pin It on Pinterest