Zaznacz stronę

12 Klubów EURO CASH w całej Polsce

Dlaczego Klub EURO CASH?

Biznes

Pracując na etacie, masz szanse zostać milionerem 1:10, prowadząc własny biznes masz szanse 6:10, że zostaniesz milionerem. Pokazujemy jak tego dokonać.

 

Ludzie

Każdy z nas jest wypadkową 5 najbliższych osób z którymi spędza najwięcej czasu. Czy nie lepiej żeby większość z tych osób, pomagała, a nie przeszkadzała ci na drodze do finansowej wolności? Takich ludzi znajdziesz w naszym Klubie.

 

Pieniądze

Pieniądze szczęścia nie dają, ale mają wpływ na wszystko co to szczęście daje. Dlatego każde spotkanie klubu porusza ten temat, który przez wielu ludzi uważany jest za niezręczny, czasem tabu.

 

Wyzwanie XXIw.

Obecnie, 1%  ludzi jest w posiadaniu 90% wszystkich pieniędzy na świecie, także w Polsce. Efektywnie, 85 osób z listy najbogatszych magazynu Forbes, posiada taki sam majątek co 3,5mld ludzi zamieszkujących naszą planetę. Tempo z jakim bogaci się bogacą, a biedni biednieją jest tak duże, że najmniejsze nawet wahania koniunktury na rynku odczuwalne są przez każdego przeciętnego Polaka. Mimo to, ani w szkole, ani na studiach, ani najczęściej od naszych rodziców, nie mieliśmy możliwości dowiedzieć się, co robić, żeby nasz majątek pomnażał się w nieskończoność, tak jak to ma miejsce u ludzi prawdziwie zamożnych.

Bo kto z nas ma bliskich, którzy są milionerami, a którzy nauczyli by nas co trzeba zrobić, żeby osiągnąć sukces w biznesie i w inwestycjach? Kto z nas miał okazję przeprowadzić 100 transakcji na nieruchomościach? Otworzyć 20 własnych biznesów, żeby wiedzieć jak to robić, żeby nie upaść?

 

Rozwiązanie

W Klubach EURO CASH dowiesz się co robią ludzie bogaci, jak zarządzają swoimi pieniędzmi, jak inwestują i jakie mają nawyki, które powodują, że ich majątek pomnaża się w nieskończoność. Spotkasz tam innych ludzi, którzy są przedsiębiorcami, inwestorami, ludzi którzy w życiu odnieśli wiele sukcesów, ale i porażek. Być człowiekiem bogatym nie można się nauczyć, ale można się nim stać, podejmując działanie, wyciągając wnioski z własnych błędów, biorąc przykład z innych ludzi, którzy doszli tam, gdzie my chcemy dojść.

W Klubie poznasz Lidera, członków Klubu, przejdziesz przez Program Ciągłego Rozwoju Finansowego IQ, zagrasz w grę, która jest symulacją biznesowego życia i dowiesz się, nie tylko co trzeba zrobić, ale jak trzeba to zrobić, żeby osiągnąć jeden efekt: nieskończony dochód pieniężny.

Czego nauczysz się biorąc udział w zajęciach Klubu EURO CASH?

 • Dowiesz się jak zarządzać swoim budżetem domowym, tak by co miesiąc zostawało ci w portfelu do 30% więcej pieniędzy.

 • Dowiesz się jak chronić się przed nadmiernym zadłużeniem oraz jak skutecznie spłacić swoje zobowiązania raz na zawsze.

 

 • Grając regularnie EURO CASH nauczysz się panować nad swoimi emocjami, które odpowiadają za Twoje decyzje finansowe, tak abyś mógł podejmować je znacznie lepiej.

 

 • Nauczysz się prowadzić proste i bardzo skuteczne zestawienie finansowe, które pomoże ci nie tylko w życiu prywatnym ale i zawodowym przejąć dokładną kontrolę nad Twoimi pieniędzmi.

 

 • Dowiesz się w co inwestują ludzie, którzy zdobyli duże majątki oraz jak sprawiają, że ich pieniądze cały czas się pomnażają, zaczynając od bardzo małych kwot.

 

 • Nauczysz się jakie prawa rządzą pieniądzem oraz jak „drukować” własne pieniądze w takiej ilości, jakiej tylko chcesz.

 

 • Poznasz schematy inwestycyjne ludzi bogatych, opanujesz pozytywne nawyki związane z pieniędzmi.

 

 • Odróżnisz dobrą ofertę inwestycyjną od złej, kiepskiego doradcę od fachowego.

 

 • Uzyskasz dostęp do źródeł fachowej i praktycznej wiedzy z dziedziny biznesu, giełdy, nieruchomości i surowców.

 

 • Poznasz wspaniałych ludzi, którzy podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami.

 

 • Dowiesz się, że edukacja finansowa, to nauka poprzez zabawa, a temat pieniędzy wcale nie jest nudny.

 

 • Dołączysz do największej społeczności z dziedziny edukacji finansowej w Polsce, dostęp do ekspertów i możliwości dokonania wielu korzystnych transakcji.

Na czym polega skuteczność programu dla klubów?

 • Dyskusja 70% 70%
 • Symulacja rzeczywistego działania 90% 90%
 • Przyglądanie się działaniu innych 50% 50%
 • Wygłaszanie wykładu 70% 70%

Efektywność symulacji rzeczywistego działania

Metody przekazywania wiedzy stosowane w klubie oparte o symulację z użyciem gry planszowej, zostały tak dobrane, abyś ze spotkania wyniósł jak najwięcej praktycznej wiedzy. Wskaźniki po lewej pokazują w %, ile wiedzy pozostaje w Twojej głowie, kilka tygodni po tym, jak weźmiesz udział w zajęciach Klubu.

Dla porównania, metody jakie stosuje się w szkole czy na uczelni wyższej, sprawiają, że po 2 tygodniach od zajęć pamiętamy tylko 10-20%, tego, czego się dowiedziałeś.

Opinie o zajęciach EURO CASH

Jakub B. Bączek

Trener mentalny polskiej reprezentacji siatkowej

www.jbb-coaching.pl

Dr Andrzej Fesnak

Interkulturowy Coaching Finansowy

www.andrzejfesnak.pl

Daniel Kubach

Milioner, założyciel S7 Medical Company

www.kubach.pl

Przyjdź do Klubu i dołącz do nas!

Przyjdź do Klubu EURO CASH w Twoim mieście, poznaj wspaniałych ludzi i zdobądź praktyczną finansową wiedzę.

Pin It on Pinterest